Tuesday, April 17, 2012

Chleb ProBody Low Carb


Czy czas kolacji już minął, czy wieczorny posilek jest jeszcze przed Wami? :) Dzisiaj będąc w piekarni zwróciłam uwagę na ciekawą ulotkę przedstawiającą chlebek ProBody Low Carb. Od razu skojarzyłam sobie ta nazwę z dietą Low Carb czyli Niskowęglowodanową, gdyż swego czasu święciła swoje triumfy i była bardzo popularna. Piekarnia ta ma w swojej ofercie właśnie chlebek o obniżonej zawartości węglowodanów, zastąpionej większą ilością białka. Zgodnie z opisem polecany zwłaszcza na kolację, gdyż właśnie o tej porze powinniśmy ograniczyć spożycie węglowodanów. Zauważyłam, że dużo się zmienia jeśli chodzi o asortyment artykułów żywieniowych, a dostawcy coraz częściej wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Dobrze, że w sklepach mamy coraz większy wybór i możemy dokonywać świadomych zakupów. Myślę, że taki chlebek to zdrowe urozmaicenie wieczornego posiłku.


Does supper's time has passed or you are going to eat an evening meal? :) Today,when I was in a bakery I noticed an interesting leaflet showing a bread ProBody Low Carb. Immediately I associated the name with the diet Low Carb, as once it have been very popular. The bakery offers this kind of bread: low in carbs and carbs are replaced by larger amount of protein. As described recommended especially for supper, because at this time we should reduce the intake of carbohydrates. I noticed that a lot has changed in terms of assortment of food and suppliers try to meet the needs of customers. Well,  we have bigger choice in shops and we can make conscious purchases. I think that this Low Carb bread is a healthy variety for evening meal.

12 comments:

 1. lubię ciemne pieczywko i z chęcią bym zjadła chlebek :)

  ReplyDelete
 2. ja poki co zafascynowana Gillian KcKeith mam 5 jej ksiazek i przy samej zmianie nawykow zywieniowych i lepszym odzywianiu schudlam 7,5kg od lutego. Dodatkowe 7kg czeka na zrzucenie:)

  ReplyDelete
 3. no wiesz co! Hermes zawsze jest trendy ;P;P. Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 4. Produkty Hermes sa trendy, jednak nie zapominajmy, ze to sa pudelka (opakowania):))

  ReplyDelete
 5. wystarczy spojrzeć na zdjęcia tych wnętrz

  ReplyDelete
 6. In love with BIO FOOD and i hate McDonald's, Pommes Frites, Hamburg, Coke, all with fad =(

  Lovely BLOG

  You can check my ETRO scarf:

  www.laviequo.com

  XOXO from MUNICH

  La Vie Quotidienne

  ReplyDelete
 7. No proszę, faktycznie fajna propozycja na kolację :) A ile taki chlebek kosztuje?

  ReplyDelete
 8. Ciekawy produkt! Nie widziałam go jeszcze, ciekawe gdzie można go kupić...

  ReplyDelete
 9. MAsz rację trzeba ograniczyć spo9życie węglowodanów . ;)

  ReplyDelete
 10. Z chęcią bym taki chlebek sobie zakupiła, na razie przerzuciłam się na ciemne pieczywo, w planach mam własne pieczenie chleba, ale kiedy coś z tego wyjdzie to nie wiem :)

  ReplyDelete
 11. Dziękuję za pozytywną opinię ;)

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych ProBody na oficjalną stronę z mapą punktów w Polsce, gdzie jest on dostępny (baza jest od niedawna budowana ale już mamy ok.350 punktów)

  http://chlebprobody.pl/gdzie_kupic

  ReplyDelete

Jeśli spodobało Ci się u mnie zapraszam do obserwowania,
a odwdzięczę się tym samym :)) Jeśli obserwujesz proszę, napisz mi o tym w komentarzu!
Feel free to leave a comment. Just let me know in the comments that you followed me, and I'll make sure to follow you back!