Wednesday, March 7, 2012

Balsam do ust


Niedawno zauważyłam, że w torebce zawsze mam jakiś kosmetyk do ust.  Jest to spowodowane faktem, iż mam wrażenie, że moje usta potrzebują ciągłej pielęgnacji. Czasami jest to balsam do ust, błyszczyk lub też pomadka, wszystko zależy od tego co najbardziej potrzebuję w danym momencie. Aktualnie używam balsamu do ust suchych, jednak wydaje mi się że to raczej wynika z zapotrzebowania wynikającego z pory roku. Natomiast latem pomadki do ust wydają mi się niezastąpione!

Recently I’ve  noticed that in my bag is always some cosmetic for the mouth. This is due to the fact that I feel that my lips need constant care. Sometimes it's a lip balm, lip gloss or lipstick, it all depends on what I most need at the moment. Currently I am using the balm for dried out lips, but it seems to me that it’ depends on the season. In the summer I prefer more lipstick!


Today, little walk in a park


7 comments:

 1. To tak jak ja , zawsze mam jakiś balsam albo pomadkę ochronną... cokolwiek. To chyba kosmetyk którego najczęściej używam :)

  ReplyDelete
 2. ooo przydałby mi się taki bo pi zimie bardzo wysuszone mam ;(

  ReplyDelete
 3. Mi wystarczy zima pomadka, ale nie powiem, taki balsam to pomocny przyjaciel.

  ReplyDelete
 4. j'adore ton blog
  http://purplerubys.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. I've heard nothing but good things about Vichy!

  ReplyDelete

Jeśli spodobało Ci się u mnie zapraszam do obserwowania,
a odwdzięczę się tym samym :)) Jeśli obserwujesz proszę, napisz mi o tym w komentarzu!
Feel free to leave a comment. Just let me know in the comments that you followed me, and I'll make sure to follow you back!