Saturday, March 3, 2012

Americana & Pepperoni


Dzisiaj wyprawa na pizzę! Oczywiście pojawiło się również zagadnienie dokonania odpowiedniego wyboru. Hmmm, czasami ciężko jest zdecydować się na konkretna propozycję kiedy jest tyle smaków do skosztowania! Na szczęście nie zajęło nam to dużo czasu i po złożeniu zamówienia mogliśmy szybko rozkoszować się wspaniale rozpoczętym wieczorem. Na stole królowała Americana i Pepperoni. Lubię takie smakowite wypady.

Today, go out for pizza! Of course there is also the problem for a suitable choice. Well, sometimes it is hard to decide on a specific choice when there are so many flavours to try! Fortunately, it did not take us too much time so after ordering we have started enjoy a great evening. On the table Americana and Pepperoni. I like such tasty get-together.8 comments:

 1. Pizza wygląda smakowicie. Ja jednak wolę pizzę home-made :)
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 2. Dobra pizza nie jest zła:D ja szczególnie lubię najzwyklejszą margeritę (sos pomidorowy, ser i salami) na ultra cienkim cieście:) aż nabrałam ochoty na pizzę!

  ReplyDelete
 3. Very nice, i want
  Thanks for visiting.
  agoratopronta.blogspot.com
  Beeijos Vanessa.

  ReplyDelete
 4. ale mi zrobiłaś ochotę na pizze:) już wiem co będę jeść na kolację :)

  ReplyDelete
 5. na mojej twarzy też wywołała uśmiech ;)

  ReplyDelete
 6. beautiful photos!
  thanks so much for your comment!
  kiss,
  heelsontheclouds.blogspot.com

  ReplyDelete

Jeśli spodobało Ci się u mnie zapraszam do obserwowania,
a odwdzięczę się tym samym :)) Jeśli obserwujesz proszę, napisz mi o tym w komentarzu!
Feel free to leave a comment. Just let me know in the comments that you followed me, and I'll make sure to follow you back!